your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Pollimer Pollimer napisał(a) o Jak się pozbyć cellulitu

Broniłam się kopytami przed pójściem na to do kina. W końcu jakoś przypadkiem obejrzałam i oniemiałam. To naprawdę było śmieszne! Widziałam nawet dwa razy! Żadnego wysiłku intelektualnego, ale jeśli ktoś sięga po komedię, to chyba nie szuka żadnego drugiego dna. Jedna z niewielu polskich nowych komedii jest rzeczywiście komedią. Wygląda też tak całkiem całkiem. Pomysł, może bez sensu, ale jest. Na spotkanie ze znajomymi - ideał. Serdecznie polecam!

Pollimer Pollimer napisał(a) o Zanim odejdą wody (9)

Umarłam ze śmiechu. Kac Vegas w porównaniu z tym to nic. Debilizm w czystej postaci, ale czasem uwielbiam wprost takie głupawe komedie. Nieco obleśnie, ale do obejrzenia ze znajomymi idealne.

9 gwiazdki

Pollimer Pollimer napisał(a) o 127 godzin (10)

Temat teoretycznie "banalny". Pozornie nie ma wielkiego pola do popisu: facet wpadł do szczeliny i zmiażdżyło mu rękę. A jednak film ogląda się jednym tchem, zdecydowanie nie nudzi, jest pełny dramaturgii i odczuć. Zdecydowanie polecam.

10 gwiazdki

Pollimer Pollimer napisał(a) o I że cię nie opuszczę

Romansidło, troszkę rzygam tęczą, happy end itp. , ale jest tutaj choć pewien pomysł na scenariusz i dzięki temu film nie jest aż tak banalny. Nie trzeba zaciskać zębów podczas oglądania, nie lasuje aż tak mózgu jak inne komedie romantyczne. Jeśli szukamy damsko-męskiego romantycznego kompromisu, to ten film się idealnie nadaje. I każdy moment filmu ładnie wygląda :D